FYZIOTERAPEUT/KA
Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí
Brandýs nad Orlicí
před 1 dnem
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU PRÁCE : Lázeňská 58, 561 12 Brandýs nad Orlicí.NÁSTUP MOŽNÝ IHNEDPOŽADUJEME : - odbornou způsobilost dle zákona 95 / 2004 Sb.

 • dobré komunikační dovednosti- spolehlivost- trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilostNABÍZÍME : - perspektivní zaměstnání v příjemném a moderním prostředí zdravotnického zařízení akreditovaného SAK ČR, o.
 • p.s.- práci na vysoce specializovaném, odborném pracovišti- možnost dalšího vzdělávání- zajímavé platové ohodnocení - 5 týdnů dovolené včetně volna mezi vánočními svátky- příspěvek na stravování v místě výkonu práce- klidná práce a přátelský kolektiv - práci v příjemném prostředí nově zrekonstruované památkově chráněné budovy- možnost ubytování i pronájmu bytu- vhodné i pro absolventyKONTAKT : e-mailem

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost