Softwarový inženýr- Embedded/ C/C++ Software Developer
Ontran Technologies s.r.o.
Praha
před 1 dnem
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Na poříčí č.p. 1041 / 12, prahaprvotní kontakt : : 607 760 421 od 9-15Ontran Technologies s.r.o. je dynamická společnost s více jak desetiletou historií na Českém trhu se zaměřením na celý cyklus vývoje a dodávky software.

Hledáme zkušeného vývojáře v technologii C / C++ / Embedded systems.Naplň práce : ve své práci vytváří software pro produkty automatizace dopravy s důrazem na kvalitu kódu.

Úzká spolupráce s vývojáři hardwaru, podpora testování a měření prototypů.Požadujeme : - aktivní znalost anglického, ruského jazyka a základy ukrajinského jazyka- velmi dobrá znalost programovacích jazyků C / C ++- znalost standardů pro vývoj softwaru (např.

MISRA)- zkušenosti s vývojem Embedded systémů (např. ARM architektura)- zkušenosti s platformami pro verzování softwaru (např.

Git, Clearcase, SVN)- zkušenosti se statickou a dynamickou analýzou kódu- znalosti a zkušenosti s vývojem softwaru pro bezpečnostní automatizační systémy- dobrý týmový duch, analytické a systematické myšlení, zaměření na kvalitu- ochota často jezdit na pracovní cesty do Ruska.

 • praxe v oboru minimálně 5 let.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost