Výzkumný a vývojový pracovník /výzkumná a vývojová pracovnice
MINISTERSTVO OBRANY
Dobruška, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Hledáme kandidáta na místo výzkumný a vývojový pracovník oddělení technologického rozvoje odboru aplikovaného rozvoje.Přihlášky do výběru se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail michal.

 • kral vghur.army.cz. Místo bude obsazeno na základě vícekolového výběrového řízení.Požadujeme : - vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru geodézie a kartografie nebo geoinformatiky nebo příbuzných oborech;
 • aktivní znalost anglického jazyka, STANAG SLP 2222 nebo ekvivalent- praxe min 6 let v oblastech : geodézie, geoinformatiky nebo příbuzných oborech- trestní bezúhonnost.
 • Výhodou je : - zkušenosti a znalosti s řešením úkolů aplikovaného rozvoje- nadstavbové vysokoškolské vzdělání- nadstandardní znalost SW prostředí ArcGIS;
 • praxe v navrhování a tvorbě programového vybavení a informačních služeb v oborech geografie a kartografie- praxe v navrhování a tvorbě databází geografických informací- publikované odborné texty- znalost dalšího světového jazyka.
 • Nabízíme : - nástup možný od 1. 8. 2020- platová třída 13, platový tarif podle NV č. 564 / 2006 Sb.- stupeň utajení vyhrazené- jednosměnný provoz- místo výkonu práce Čs. odboje 676, Dobruška.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost