Automechanik/čka
Petra Macurová
Ostrava, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Pracoviště : Holvekova 24, O - KunčičkyKontakt e-mailem, telefonicky 7.30 - 17.00 hod.Jsme jedni z největších soukromých autodopravců s vlastním servisem na severní Moravě a chceme rozšířit náš tým o schopné automechaniky s praxí.

Náplň práce : - opravy a údržba našeho vozového parku i vozidel našich zákazníků (osobní i nákladní vozidla). Nabízíme : - příjemné prostředí v nově zrekonstruované budově- pracovní doba po - pá, - dostatek různorodé práce- motivační odměňování dle Vaší šikovnosti- práce v týmu zkušených mechaniků- možnost dalšího vzdělávání- zaměstnání ve stabilní společnosti s 22 letou tradicí - neomezený tarif volání i pro soukromé účely - vedení bankovního účtu zdarma - zvýhodněná cena energie ve vaší domácnosti - možnost vyjednání bankovních úvěrů za výhodných podmínek- práci v dobré partě, kdy si kolegové vzájemně pomáhají Požadujeme : Praxi na pozici automechanika, ideálně nákladních vozidel a zájem o práci.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost