Osvětlovač
Divadlo Josefa Kajetána Tyla, příspěvková organizace
Plzeň, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Divadlo J. K. Tyla, příspěvková organizace přijme do pracovního poměru osvětlovače pro budovu Nového divadla Předpoklady : - úplné střední odborné vzdělání nebo výuční list - předpoklad pro složení zkoušky pro 5 a více vyhlášky 50 / 1978 sb.

výhodou- uživatelská práce s PC- znalost anglického jazyka výhodou- základy síťování výhodou- ochota osobního vzdělávání v oboru- ochota začlenit se do kolektivu- schopnost komunikace s okolím- orientace v osvětlovací technice výhodou- orientace v divadelním provozu výhodou- časová flexibilita- nadšení a zájem o divadloNabízíme : - stálou pracovní pozici v nově otevřené divadelní budově- práci na nejmodernější technice- spolupráci na vzniku zajímavých divadelních inscenací světových i domácích autorů- odborný růst v rámci profese divadelního osvětlovačeZaměstnanecké bonusy : - příspěvek na stravu- příspěvek na dětské tábory- příspěvek na relaxaciNástup : ihnedPlatové podmínky : Nařízení vlády 341 / 2017 Sb.

platném znění (nástupní plat od 20.840, Kč, podle vzdělání a praxe, plus odměny, osobní ohodnocení)Písemné přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte na adresu : Divadlo J.

K. Tyla, příspěvková organizacepersonální odděleníPalackého náměstí 2971 / 30301 00 Plzeňnebo na e-mail : antonin.pfleger djkt.eu

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost