Brusič
IFE-CR,a.s.
Modřice, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

První kontakt e-mailem, telefonicky nebo osobně : Evropská 839, Modřice 664 42; každé úterý v 15 : 30 hod. pro neohlášené, jinak pouze po předchozí tel.

domluvě.Z důvodu navýšení zakázek nabízíme místa brusičů pro ruční broušení hliníku - jsme rakouská strojírenská firma s dlouholetou tradicí zaměřující se na výrobu automatických nástupních systémů pro kolejová vozidla.

Technické střední vzdělání nebo praxe v podobném oboru výhodou. Práce s ručními bruskami při obrušování hliníkových dveřních rámů, nutná manuální zručnost.

Práce dle pracovního postupu nebo výkresové dokumentace. Velký důraz na kvalitu. Práce v třísměnném provozu (8hod.směny).

Práce v riziku hluku (3) a vibrace přenášené na ruce + lokální svalová zátěž (3). Zaměstnanecké výhody : 25 dní dovolené, dotované závodní stravování, výhodné mobilní tarify pro rodinu, firemní akceMísto výkonu práce : Evropská 839, Modřice 664 42Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost