Obchodní asistent/asistentka
Bartoň a Partner s.r.o.
Olomouc
před 6 dny
source : Hitprace

Pracoviště : Chválkovice č.p. 580, Olomouc. Nástup možný ihned.V případě Vašeho zájmu prosím zašlete průvodní dopis, strukturovaný životopis a maturitní vysvědčení POUZE na e-mail : prace bartonapartner.

cz.Nechybí Vám vysoké pracovní nasazení? Baví Vás obchodní činnost, která je spojena s administrativou? Dokážete si obchodní zakázku připravit, nacenit, vytvořit si k ní prezentaci a následně ji úspěšně odprezentovat?

Pokud ano, možná hledáme právě Vás!Naše firma dlouhodobě výrazně roste a bez nových šikovných kolegů se neobejdeme.Požadujeme : - ŘP sk.

B- perfektní znalost MS Office (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint) - využijete ho na denně, například při tvorbě obchodních prezentací - komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost- má příjemné a reprezentativní vystupování a proaktivní přístup k práciNáplní práce : - tvorba a příprava obchodních zakázek, příprava obchodních prezentací- evidence realizovaných zakázek, zajišťování jejich plnění- komunikace se zákazníky - řešení nestandardních situací- spolupráce na projektech v rámci společnosti a další samostatné úkolyNabídneme- zázemí velké, české, úspěšné společnosti se skvělým kolektivem- možnost profesního růstu - nástupní mzda 25.

000 Kč + prémie z akviziční činnosti- služební telefon, notebook a automobilÚvazek : 40 hod. / týden, jednosměnný - 7 : 30 - 16 : 00 hod.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost