Ergoterapeut/ka, Kliniky tělovýchovného lékařství a rehabilitace (KTLR)
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Brno, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně se sídlem Pekařská 53, 656 91 Brno, IČ : 00159816Klinika tělovýchovného lékařství a rehabilitace přijme do hlavního pracovního poměru na plný úvazek zaměstnance na pozici ergoterapeut / ka Požadavky : " SZŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání v oboru ergoterapeut" uživatelská práce s PC" odpovědný přístup k práci" morální a občanská bezúhonnostNabízíme : " zajímavou a odpovědnou práci" stabilní platové a pracovní podmínky (platové ohodnocení dle nařízení vlády č.

341 / 2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů)" 5 týdnů dovolené " zaměstnanecké výhody (závodní stravování vč.

příspěvku na stravu, příspěvek na penzijní pojištění, výhodné tarify na mobilní telefony pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky, příspěvek na nákup vitamínových prostředků z nemocniční lékárny, příspěvek na dovolenou, příspěvky na očkování, SickDays) " nabídka výhodných jazykových kurzů přímo v nemocnici" možnost účastnit se vzdělávacích akcí Nástup : dle dohody (co nejdříve) Písemné přihlášky doložené strukturovaným životopisem s uvedením údajů o dosavadní praxi a Souhlasem se zpracováním osobních údajů zasílejte na emailovou adresu : l.

vymazalova fnusa.czKontakt pro dotazy : Mgr. Lucie Vymazalová, Ph.D., vedoucí fyzioterapeutka KTLR, tel. +420 543 183 004, mobil : +420 724 654 808, e-mail : l.

vymazalova fnusa.czZaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené, závodní stravování, flexibilní pracovní doba

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost