operátor broušení
Husky-KTW s.r.o.
Jindřichův Hradec, Dolní Pěna
před 1 dnem
source : Hitprace

KONTAKT TELEFONICKY NEBO E-MAILEM (czechrepublic husky.ca)Tato pozice má za úkol upnutí, čistění a měření brousících nástrojů.

Upnutí, nastavení a spuštění výroby dílů. Zaměstnanec na této pozici odpovídá za kvalitu vyrobeného dílu, evidenci vyrobených dílů a údržbu obsluhovaného stroje a nástrojů, které se při výkonu práce používají.

Nutné je vzdělání v oboru strojírenství (Mechanik strojů, Mechanik programátor, Mechanik sežizovač), Znalost čtení technické dokumentace, prostorová představivost, samostatnost, přesnost, znalost programovacích jazyků.

Nabízme : 13. plat, roční odměny, Příspěvek na dojíždění 2,- Kč za každý ujetý km., 25 dní dovolené, proplacené první 3 dny nemoci, závodní stravování 27,- / oběd, úrazové a penzijní pojištění, hlavní pracovní poměr, specifická výroba, zázemí pro zaměstnance, čisté a moderní pracovní prostředí.

Další zaměstnanecké výhody (zvýhodněné vstupné do bazénu, zvýhodněné ceny na kávu delicomat, příspěvek při narození dítěte, odměna za odpracovaná léta)

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost