Pracovníci kontaktu se zákazníkem
TeleSim spol. s r.o.
Příbram, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Pozice : pracovníci kontaktu se zákazníkemVhodné na zkrácený pracovní úvazek.polečnost TeleSim rozšiřuje své působení na nové projekty za účelem úspor klienta a proto hledá vhodné kandidáty na danou pozici.

Hledáme lidi, kteří to myslí s prací vážně! Šikovné lidi na nový projekt, kteří rozšíří řady našeho týmu a nebojí se nových zkušeností.

Náplň práce : Nic složitého! Péče o stávající a nové zákazníky, analýza jejich potřeb a optimalizace využívaných služeb za účelem její úspory.

Vedení drobné administrativy.Co potřebujete : základní dovednost práce na PC, znalost prostředí na internetu - uživatelsky, komunikační dovednosti, příjemné vystupování, schopnost jednat s klienty, ochota a schopnost učit se novým věcem, dlouhodobá spolupráce, časová flexibilita, nekonfliktnost, asertivita, samostatnost a především zodpovědnost k práci.

Co nabízíme : pevnou mzdu + atraktivní bonusový systém, možnost využití firemních slev na telekomunikační služby, příjemný kolektiv a pracovní prostředí, solidní jednání, pevná pracovní doba Po-Pá 8 : 00 - 16 : 30 s možností variabilního řešení, pracoviště v centru Příbrami, práce na HPP.

Na projekty řádně zaškolíme.Nástup možný ihned. Mzda : od 18 000,- Kč do 30 000,- KčKontaktní osoba : Milan Simak, telefonní číslo : 605 739 927.

případě Vašeho zájmu zašlete profesní životopis na e-mail : nabor telesim.cz Těšíme se na Vás!Místo výkonu práce : TeleSim spol.

s r.o.-provozovna, Gen. R. Tesaříka č.p. 253, Příbram I

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost