CMDB Administrator/Configuration Manager (m/ž)
Kooperativa
Praha, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Popis pozice

Hledáme parťáka, který bude odpovědný za téma konfiguračního, IT Asset managementu a zároveň bude spravovat konfigurační databázi.

Nezáleží nám na tom, jestli jste žena nebo muž. Pro nás je důležité, aby vás práce bavila a přistupoval / a jste k ní odpovědně.

Co vás u nás čeká?* Komplexní zastřešení Configuration Managementu a souvisejících procesů* Správa a rozvoj CMDB v nástroji ServiceNow (podílet se budete i na provozu a rozvoji celé problematiky ITSM)

 • Napojování nových zdrojových systémů do CMDB, tvorba vztahových pravidel, konsolidace a jiné práce v oblasti Asset a Configuration Management.
 • Správa a rozvoj Discovery nástrojů, včetně odpovědnosti za Discovery procesy.* Tvorba SW dokumentace a reporting* Účast na zajímavých Kooperativních projektech a spolupráce s ostatními kolegy v rámci celého IT oddělení.
 • Co k tomu budete potřebovat?* Alespoň 2leté zkušenosti z obdobné pozice* Základní znalosti v oblastech serverových operačních systémů (MS Windows i Linux), práce s databázemi (znalost SQL je výhodou)* Orientaci ve fungování principů a procesů IT Service Managementu a integrace systémů (SOAP, REST)* Alespoň středoškolské vzdělání### Co vám za to nabídneme?

 • Práci se zajímavými technologiemi v týmu zkušených parťáků, kteří vám budou rádci, když o to budete stát.* Flexibilní pracovní dobu a home office* 25 dnů dovolené + 3 dny pracovního volna + 1 Charity Day* Systém Cafeterie, kde čerpáte body na relax, nákupy, dovolenou a produkty.
 • Stravenky v hodnotě 110 Kč* Zaměstnanecký mobilní tarif* Jízdu na Rekolech zdarma* Firemní knihovnu, hrazené jazykové kurzy a vzdělávání ve vašem oboru* Nadstandartní příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, slevy na pojištění* Slevy u našich obchodních partnerů* Týmové a sportovní akce* Zdravotní péče na pracovišti (fyzioterapie, jóga)* Odměny za doporučení nových kolegů## Benefits- Bonusy / prémie- Mobilní telefon- Nadstandardní lékařská péče- Sleva na firemní výrobky / služby- Notebook- Příspěvek na penzijní / životní připojištění- Flexibilní začátek / konec pracovní doby- Stravenky / příspěvek na stravování- Dovolená 5 týdnů- Firemní rekreační zařízení- Vzdělávací kurzy, školení- Kafetérie- Příspěvek na sport / kulturu / volný čas- Zvýhodněné půjčky zaměstnancům- Zdravotní volno / sickdays- Možnost občasné práce z domova- Firemní akce
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost