Florista/ka - Aranžér/ka
Hana Foltýnová
Ostrava, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Kontakt e-mailem florcentrum florcentrum.cz nebo telefonicky od 7 do 15 hod. v pracovní dny na č. 736 473 456 nebo 603 115 139.

Strukturované životopisy zasílejte na uvedený e-mail.Hledáme kreativní lidi s estetickým cítěním, vztahem k tvorbě a zájmem pracovat.

Vyučení a praxe v oboru s květinami není podmínkou, spíše výhodou. Sami si uchazeče zaškolíme. Pokud bude školení probíhat v jiném městě, zajistíme a uhradíme ubytování.

Pro práci floristy / ky je důležitý vztah ke květinám a schopnost jednat s lidmi. Požadujeme základní znalost PC (odeslat a přijmout email, vyplnit tabulku).

Značnou část mzdy zaměstnance tvoří výkonnostní prémie, které jsou závislé na výsledcích. Tudíž k základu za odpracované hodiny jsou připočítané i prémie, pokud se splní vytyčené výsledky.

Mzda se pohybuje mezi 20 000 - 27 000 Kč čistá mzda. Zmiňovaná mzda není nástupní, ale jedná se o mzdu po zaučení (zvládnutí vazby, znalost názvů a cen květin, znalost údržby květin, znalost systému a zvládání objednávek).

Je na individuální šikovnosti, jak rychle se vše člověk naučí (1 - 3 měsíce).Prémie1)Za splnění limitu tržby (zaměstnanci dostávají procenta z tržby, čímž není určen limit výplaty)2)Za splnění limitu odpisů řezaných květin3)Za splnění limitu odpisů hrnkových květin4)Za nadstandartní výsledky v období hlavních svátků (MDŽ, Valentýn, Den Matek apod.

Benefity1)Víkendové příplatky a příplatky za svátky2)Věrnostní prémie3)30% sleva na veškerý sortiment v jakémkoliv množství4)Příspěvek na dovolenou (Pracujete-li u nás 1 rok, máte nárok na příspěvek 5000 Kč na dovolenou za rok.

Pracujete-li u nás aspoň 2 roky, máte nárok na příspěvek 10 000 Kč na dovolenou za rok.)5)A další jiné zaměstnanecké výhody

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost