Skladníci
VonTom s.r.o.
Praha-Cholupice, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Průmyslová č.p. 1306 / 7, PrahaKontakt : použijte odpovědní formulář mezi 8-20.00, e-mail : použijte odpovědní formulářHledáme skladníky a schopné lidi na vykládku kontejnerů / kamionů.

Požadujeme : spolehlivost a pracovitost, pečlivost, aktivní přístup, ochotu pracovat na směny (ranní, odpolední), zkušenosti s obdobnou pozicí výhodou, týmového ducha, aktivní přístup, logické myšlení, praxe se čtečkami výhodou,ale rádi zaučíme, výpis z RT.

Pracovní náplň : vykládky kamionů,kontejnerů, vyskladňování či balení zboží, každý si může projít více různých prací a zůstat tam, kde mu to jde nejlépe.

Praxe ve skladech výhodou. Práce se skenerem čárových kódů. Interní komunikace s kolegy, nadřízeným, sledování správné organizace zboží ve skladu, záleží nejen na rychlosti ale hlavně na preciznosti odvedené práce.

Nabídka : lokaliza - sklady Praha 10, Hostivař, dvousměnný provoz ( osmičky), příjemný kolektiv, občerstvení na pracovišti, výborná dostupnost- metro Skalka- bus zastávka Kablo, mzda s bonusy až 150,-Kč / hod, možnost dohody na úkolové mzdě v případě vykládky!Zam.

výhody : stravenky, občerstvení na pracovišti, pravidelná mzda, možnost záloh.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost