Slévárenský dělník - Operátor ve slévárně
FreeCon s.r.o.
Brno
před 6 dny
source : Superkariera

Požadujeme

 • Manuální zručnost, dobrou pracovní morálku, pečlivost, samostatnost a aktivní přístup, ochotu pracovat ve 3 směnném provozu, zkušenosti z výroby výhodou
 • Nabídka

 • stabilní práce na HPP ve firmě působící na trhu více než 80 let, zajímavé prostředí slévárny, zaučení profesionály v oboru, 5 týdnů dovolené, čtvrtletní výrobní bonusy, kariérní postup pro šikovné pracovníky, příspěvek na závodní stravování a ubytování, zdarma ochucené nápoje, firemní akce a dárkové balíčky.
 • Nástupní mzda od 24 500 Kč 35 000 (v závislosti na zkušenosti a praxi) + 1 500 Kč osobní ohodnocení

  Pracovní náplň

 • obsluha výrobních strojů a zařízení, nastavovat odlévací linku pro daný odlitek, provádění kontrol a drobných oprav strojů, vedení příslušné dokumentace, spolupráce s ostatním pracovníky výroby
 • Poznámka

  Hledáte stabilní práci? Vyhovuje Vám 3 směnný provoz? Chcete pracovat pro zaměstnavatele, který si svých zaměstnanců váží?

  Napište nám a využijte tuto příležitost!

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost