kontrolor, rada/odborný rada
Státní zemědělský intervenční fond
Praha, Czech Republic
před 2 dny

Náplň práce

Kontrolor provádí administraci a administrativní kontrolu žádostí o proplacení z PRV a OP Rybářství, provádí kontroly na místě a kontroly fyzické realizace projektů PRV a OP Rybářství u příjemce pomoci včetně neplánovaných a následných kontrol dle aktuálně platné legislativy EU a ČR, vyhodnocuje kontroly a zadává výsledky kontrol do IS.

Požadujeme

 • vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu - základní znalosti zemědělské politiky- řidičský průkaz sk. B
 • Nabízíme

 • systemizovaná platová třída 12., zařazení podle nařízení vlády č. 304 / 2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů- služební poměr na dobu neurčitou- 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc - další placené překážky v práci pro státní zaměstnance (např.
 • 1 den na vyřízení osobních záležitostí) - stravenky v hodnotě 100 Kč / odpracovaný den - pružná služební doba - přátelský a inspirativní tým odborníků - možnost profesního růstu (osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů)- mobilní telefon s neomezeným voláním a SMS včetně 1,5 GB internetu- karta plná benefitů (měsíční příspěvek na sport, cestování, zdravotní péči, kulturu nebo vzdělávání)- jsme zprostředkovatelem karty MultiSport

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost