Vrchní referent/vrchní referentka - poradenská činnost pro ES v oddělení nemocenského pojištění
Česká správa sociálního zabezpečení
Trutnov
před 1 dnem
source : Hitprace

Vrchní referent / vrchní referentka - poradenská činnost pro ES v oddělení nemocenského pojištění Náplň práce : Aplikace práva sociálního zabezpečení ES a mezinárodních smluv o sociálním zabezpečení, koordinace a usměrňování provádění nemocenského pojištění v zásadních záležitostech, ve vyřizování dotazů občanů týkající se všeobecných informací o dávkách v působnosti ČSSZ s mezinárodním prvkem, zpracování agendy spojené se vznikem, trváním a ukončením pojistného poměru jednotlivých subjektů nemocenského pojištění, provádění nemocenského pojištění, výplata dávek nemocenského pojištění.

Požadujeme : - VŠ vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání- schopnost intenzivní práce na klientském centru- základní orientace v problematice sociálního zabezpečení ES / ČR- uživatelskou znalost MS Office včetně elektronické komunikace- schopnost samostatné i týmové práce- spolehlivostNabízíme : - pracovní poměr na dobu určitou, za mateřskou dovolenou a rodičovskou dovolenou - platové zařazení v 10.

platové třídě podle nařízení vlády č. 304 / 2014 Sb., v platném znění- 25 dní dovolené za kalendářní rok, 5 dní indispozičního volna (sick days)Nástup v nejbližším možném termínu.

Pokud máte zájem o uvedenou pozici a splňujete dané požadavky, zašlete nejdéle do 31. 8. 2020, profesní životopis na adresu : k rukám ředitelky OSSZ Trutnov, Faltisova 998, 541 01 Trutnov.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost