ZKUŠENÝ BACKEND DEVELOPER
ioLabs s.r.o.
Liberec, CZ
před 2 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro ioLabs s.r.o. .

Programátoři počítačových aplikací specialisté :

Náplň práce :

  • Vývoj backendu systému a komponent pro projektovou platformu zalozenou na praci s CAD 3D modelem
  • Zpracování a vizualizace metadat ve strukturované podobě i v CAD 3D modelu
  • Vývoje prvků pro vzdálené ovládání monitorovacích systémů.
  • Podle zkušeností možnost přesahu i do frontendu (Javascript, React)
  • Spolupráce s ostatními členy týmu
  • Přinášení nových nápadů jak produkty rozvíjet, či zefektivnit chod společnosti
  • Co bys měl umět :

  • Dostatečná zkušenost s programováním C# aplikací
  • Velmi dobrá znalost backend technologií (.NET Core, ???)
  • Angličtina na komunikační úrovni
  • Zkušenosti s Gitem
  • Co používáme :

  • Git version control system
  • Atlassian products (Jira, Confluence, Bitbucket)
  • Jenkins
  • NET Core, PostgreSQL
  • REST, GraphQL
  • React, Webpack, Babel, SASS
  • Co nabízíme :

  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Práce v dynamickém kolektivu
  • Školení, účast na konferencích
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost práce z domova
  • Podílení se na hi-tech projektech ve Švýcarsku, Německu, USA a asijských zemích
  • Co je výhodou

  • přesah na druhou stranu barikády (frontend / backend technologie)
  • znalost Dockeru
  • Big data anylisis, Tabelau / PowerBI
  • AR / VR zkušenosti
  • CAD + 3D modelování
  • německý jazyk
  • Hlásit se emailem.

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)