Práce v bezpečnostní agentuře - Fitness trenér - Sedlčany
D.I.SEVEN, a.s.
Sedlčany, Středočeský kraj, CZ
před 1 dnem

Místo výkonu práce : Sedlčany

Sportovní a relaxační komplex Vltavan Sport, náměstí T. G. Masaryka 28, Sedlčany 264 01.

Pozice : Práce v bezpečnostní agentuře - Fitness trenér - Sedlčany

Benefity

Možnost čerpat služby Vltavan Sport zdarma (fitness, wellness). Široká klientela sportovního a relaxačního centra VLTAVAN.

Zázemí a podmínky pro budování vlastní klientely, Široká klientela sportovního a relaxačního centra VLTAVAN, Moderní zázemí a příjemné prostředí nově otevřeného centra VLTAVAN, Možnost čerpat služby Vltavan Sport zdarma (fitness, wellness)

Miroslav Chalupa

Telefon : 725 557 075 (Po Pá 8 - 16 hod.)

Email : miroslav.chalupa vltavansport.cz

Směnnost :

Dle dohody, bude se odvíjet od otevíracích hodin a potřeb klientů sport centra.

Náplň práce

Jako fitness trenér si budete u nás budovat vlastní klientelu. Výdělek z osobního tréninku s těmito klienty bude zdrojem Vašeho hlavního příjmu.

Pro usnadnění získání nových klientů budete pracovat na recepci a fitness baru a za tuto činnost budete navíc pobírat pravidelný měsíční příjem.

Ve sport centru Vltavan se budete starat o naše klienty, kteří k nám budou pravidelně chodit do fitness a wellness. Budujeme zde mladý nový kolektiv se zájmem o sport, fitness a zdravý život.

Vítáme lidi s tímto životním stylem. Jsou možné dvě formy spolupráce. Jako zaměstnanec s paušální mzdou. Nebo si u nás můžete budovat vlastní klientelu a provozovat soukromé tréninky pro nové i své současné klienty.

Tato spolupráce by probíhala na vlastní IČO. Díky tomu, můžete pokračovat ve své současné trenérské činnosti. Navíc budete získávat nové klienty z řad návštěvníků centra Vltavan.

Na konkrétních podmínkách spolupráce bychom se domluvili podle společných potřeb. Prosím, pro více informací nás kontaktujte.

Nabízíme

Přátelský kolektiv, výhodou pro Vás bude silná členská základna našeho komplexu VLTAVAN, Hlavní výhodou pro Vás bude silná členská základna našeho komplexu VLTAVAN.

Vizí našeho sportovně relaxačního centra je péče o klienta od zajištění tréninku až po regeneraci., Budete součástí příjemného prostředí a zkušeného kolektivu, který klientům pomůže dosáhnout jejich cíle.

Mzdové rozpětí : od 25.000 Kč / měsíc

Pracovněprávní vztah : HPP

Požadujeme : Zájem o sport a zdravý životní styl,časová flexibilita podle potřeb klientů sport centra,Požadujeme praxi a zkušenosti.

Časová flexibilita podle potřeb klientů sport centra.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost