ELEKTROMONTÉR
AC Jobs
Karlovy Vary
před 8 dny

Jste odborníkem přes zdvihací zařízení a máte platnou vyhlášku č. 50 / 1978 Sb. 6? Nejste fanouškem stereotypní práce na jednom místě?

Pak jste právě VY tím, koho hledáme! Nadnárodní koncern vyrábějící zdvihací zařízení, pohyblivé chodníky a eskalátory hledá nového kolegu na pozici : ELEKTROMONTÉR (30-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Kontrola a kompletace materiálu před zahájením montáže
  • Montáž výtahu podle metod koncernu
  • Výměna starého zařízení za nové
  • Spolupráce s dodavateli ostatních prací
  • Spolupráce s kolegou montérem a mistrem
  • Co požadujeme?

  • SOU / SŠ elektro - obor výtahová technika výhodou
  • Praxe v oboru
  • ŘP sk. B - výhodou
  • Platná vyhláška č. 50 / 1978 6
  • Fyzická zdatnost a manuální zručnost
  • Odpovědnost, samostatnost a pečlivost
  • Co nabízíme?

  • Perspektivní a stabilní zaměstnání
  • 1 týden dovolené navíc
  • 3 dny zdravotního volna - "sick days"
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Příspěvek na jazykové kurzy
  • Benefit vstupu zdarma do sportovních a relaxačních zařízení
  • Mobilní telefon iPhone i k soukromým účelům
  • Technické vzdělávání a zvyšování kvalifikace / certifikace
  • Požádat