Odborní zprostředkovatelé práce
MERKUS s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 4 hodinami
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Opletalova č.p. 1535 / 4, PrahaKontakt : 605 253 447, e-mail : merkus merkus.czPožadujeme znalosti ruský jazyk, angličtina slovem i písmen, český jazyk.

Podmínkou - komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, organizační schopnosti.Jedná se o pozici pro člověka se skvělou jazykovou výbavou.

Vzhledem k náročnočnosti pozice a přímé komunikaci s klienty a uchazeči o práci z Čech i zahraničí je jazyková vybavenost priorita- angličtina musí být na velice pokročilé úrovni.

Dalším důležitým kritériem je perfektní komunikace, schopnost řešit krizové situace a předchozí zkušenosti s prací s lidmi.

Zaměstnanec bude zprostředkovávat zaměstnání, aktivně vyhledávat uchazeče, konzultovat s nimi jejich preference a kvalifikace požadované klientem.

Zaměstnanec bude testovat anglický jazyk všech uchazečů agentury.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost