Kadeřník/ce
100 CZK KRONA s.r.o.
Ostrava, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

51410 KadeřníciZamKPracoviště : Opavská 326 / 90, Ostrava - Plesná Předem volat od 9 do 21 hod. na tel. použijte odpovědní formulář a domluvit si schůzku, příp.

pište na e-mail : použijte odpovědní formulářPožadujeme : - Vyučení v oboru nebo rekvalifikační kurz v oboru nebo praxe v oboru- Praxe v oboru- Spolehlivost, svědomitost, odpovědnost, komunikační dovednosti- Trestní bezúhonnostZaměstnanecké výhody : při splnění podmínek možnost příspěvků na : - ubytování, dopravu, chůvu- školení zdarma a prohlubování dovedností- flexibilní složka mzdy- karierní růstCharakteristiky zaměstnavatele : - Silná pozice na trhu- Stabilní zaměstnavatel- Zaručená klientela- Rozvíjející síť kadeřnických salonů

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost