SERVISNÍ TECHNIK - SPECIALISTA NA VÝTAHY
KONE
Prague 6
před 2 dny

SERVISNÍ TECHNIK SPECIALISTA NA VÝTAHY

Pojeďte s námi nahoru! KONE je dlouhodobě rostoucí finskou technologickou společností působící v oblasti výtahové techniky a pohybu lidí v budovách.

Máte praxi jako servisní technik výtahů s potřebným oprávněním? Pak přijďte k nám a staňte se super hrdinou zajišťujícím hladký vertikální pohyb lidí v budovách.

Vaší náplní práce bude především :

Provádění odborných prohlídek a údržebDiagnostika stavu zařízeníPráce s moderními technologiemiProvádění odborných zkoušek výtahůVyprošťování uvíznutých osobKomunikace s provozovateli zařízení a kolegy

Vaše důležitá kvalifikace :

SOU / SŠ vzdělání v oboru elektro, nebo jako mechanik zdvihacích zařízeníOsvědčení pro práci v elektrotechnice - vyhláška 50 / 1978, 6Řidičské oprávnění skupiny B

Co na vás čeká :

Zázemí velké nadnárodní společnosti z Finska s více než stoletou tradicíModerní vybavení pro každodenní činnost (bez papírů, šetříme lesy )Denní kontakt s nejmodernějšími technologiemi pro pohyb lidí v budováchProgram pro zvyšování odbornosti super hrdinů v KONEŠpičkové pracovní vybaveníSlužební automobil a mobilní telefon i pro soukromé účelyMěsíční příspěvek na stravování formou elektronických stravenekMožnost čerpat 4 dny na zotavenou v roce nad rámec zákonné dovolenéPříspěvek na penzijní připojištění po zkušební doběPříspěvek na tábory Vašich dětí (pro starší děti možnost firemního tábora ve Finsku)

At KONE, we are focused on creating an innovative and collaborative working culture where we value the contribution of each individual.

Employee engagement is a key focus area for us and we encourage participation and the sharing of information and ideas. Sustainability is an integral part of our culture and the daily practice.

We follow ethical business practices and we seek to develop a culture of working together where co-workers trust and respect each other and good performance is recognized.

In being a great place to work, we are proud to offer a range of experiences and opportunities that will help you to achieve your career and personal goals and enable you to live a healthy and balanced life.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost