Optometrista/tka - Zlín
Optik House, s.r.o.
Zlín
před 13 hodinami
source : Hitprace

Jsme Vaše optika, stabilní a zároveň dynamicky se rozvíjející česká společnost. Stavíme na rodinných hodnotách a osobním lidském přístupu k našim pracovníkům a klientům na všech našich stávajících 50ti pobočkách v České republice.

Aktuálně hledáme nové kolegy na pozici Optometristka / Optometrista Požadujeme :

  • VŠ vzdělání v oboru optometrie
  • Komunikativnost, vstřícnost, spolehlivostu
  • Příjemné a milé vystupování Pracovní náplň :
  • Spolupráce s lékaři a řešení široké škály klientských případů
  • Vyšetření a měření zraku klienta
  • Aplikace kontaktních čoček a jiné
  • Poskytování poradenství zákazníkům
  • Prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek
  • Vedení administrativy a záznamů klientůNabízíme :
  • Silné zázemí stabilní české společnosti
  • Práci od pondělí do pátku - víkendy a večery patří Vám a Vaším blízkým
  • Velkou podporu na počátku spolupráce
  • Unikátní interní vzdělávací a rozvojový program
  • Zajímavou práci v příjemném a moderním prostředí prodejny
  • Zaměstnanecké benefity a každoroční přehodnocení mzdy
  • Požádat