Odborná studentská praxe
Metrostav a.s.
Praha, Czech Republic
před 6 dny

Co budete dělat :

Pro naše projekty v Praze hledáme studenty / tky, kteří / ré chtějí získávat zkušenosti v realizaci - přímo na stavbě.

  • budete pravou rukou stavbyvedoucího nebo mistra
  • rámci odborné placené praxe na zkrácený úvazek se budete připravovat na budoucí samostatnou pozici v realizaci (mistr / stavbyvedoucí)
  • budete se učit a sbírat zkušenosti od svého nadřízeného a kolegů v týmu
  • od lehčích zadání budete postupně přebírat zodpovědnost za komplexnější úkoly
  • Vše potřebné vás naučíme, důležitý je pozitivní přístup, pracovitost a ochota učit se novému.

    Vaše předpoklady :

  • student / tka fakulty stavební, kteří / ré mají možnost a chuť pracovat 2 - 3 dny v týdnu (přes prázdniny alespoň měsíc v kuse)
  • flexibilita
  • zodpovědný přístup
  • nadšení a chuť učit se novému
  • Co vám nabízíme :

  • vlídné přijetí; naši kolegové jsou zvyklí pracovat s nováčky s malými nebo žádnými pracovními zkušenostmi
  • budete se moci podílet na zajímavých a prestižních stavbách
  • jistotu a stabilitu jsme jednička na českém stavebním trhu
  • u nás můžete profesně růst (jsme velká firma s velkými možnostmi)
  • patrona, který se o vás po adaptační dobu stará, ve smyslu zaučení a kontroly vaši práce pomáhá vám řešit případné nesnáze
  • chápeme, jak je důležité se neustále vzdělávat, a proto vám zajistíme potřebné kurzy a školení
  • zažijete přátelskou atmosféru ve firmě i mimo ni pořádáme sportovní akce a firemní večírky; máme dobré týmy, které drží spolu
  • Požádat