Sales Engineer - obchodně technický/á zástupce/zástupkyně
CROSS Zlín, a.s.
Zlín, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Hledáme pro český trh (zde potřebujeme znalost EN na úrovní B2 minimálně) a pro zahraniční trhy.Sales Engineer pro rusky hovořící země - podmínka ruština na C1, výhodou orientace na ruském trhu, zkušenosti s tendry a nabídkami pro rusky hovořící oblasti.

Sales Engineer pro německy hovořící země - podmínka němčina na C1, výhodou orientace na německém trhu, zkušenosti s tendry a nabídkami pro německy hovořící oblasti.

Sales Engineer pro španělsky hovořící země / Jižní Amerika- podmínka španělština na C1, výhodou orientace na jihoamerickém trhu, zkušenosti s tendry a nabídkami pro jižní Ameriku.

Požadujeme : - ŘP sk. BVyhledávání obchodních příležitostí v silničních technologiích (akvizice), příprava nabídek do tendrů, rozvoj obchodních aktivit u B2B, B2G.

Rozšiřování obchodních aktivit u stávajících klientů. Sledování trendů na trhu a konkurence, obchodní jednání, odborná spolupráce s produktovými manažery.

 • Veletrhy, prezentace a školení klientů. Nutná prokazatelná zkušenost v obchodě s technickým produktem. Silné technické povědomí.
 • Zaměstnanecké výhody : Provize, mobil, notebook, služební vůz, stravenkový paušál, placená výuka jazyků, pružná pracovní doba.

  Kontaktujte emailem nebo telefonicky od 8 do 17 hodin.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost