Operator Maszyn
CANPACK
Stribro
před 1 dnem

Grupa CANPACK jest jednym z najnowocześniejszych technologicznie producentów opakowań w Europie. Swoją silną pozycję na rynku polskim i europejskim nasza firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom oraz nowoczesnej technologii wytwarzania.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisko :

OPERATOR MASZYN

Relokacja do Stribro (Czechy)

NASZA OFERTA

  • Zatrudnienie na umowę o pracę :
  • pierwsze 4-6 miesięcy - szkolenie w Brzesku,
  • następnie zatrudnienie w Stribro (Czechy),
  • Konkurencyjne wynagrodzenie + dodatki za pracę + pakiet relokacyjny
  • Wdrożenie na stanowisko pracy dedykowany opiekun w pierwszych miesiącach zatrudnienia;
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach organizacji.
  • ZADANIA NA STANOWISKU

  • Produkowanie wyrobów charakterystycznych dla danego odcinka produkcyjnego zgodnie z zadaniami ilościowymi i jakościowymi;
  • Sprawowanie kontroli nad parametrami produkcyjnymi i jakościowymi;
  • Dbanie o stabilną i płynną pracę maszyn (usuwanie zacięć i awarii, regulacje);
  • Dbanie o porządek na powierzonym obszarze;
  • Dbanie o bezpieczeństwo w miejscu pracy poprzez przestrzeganie przepisów BHP i P.POŻ oraz obowiązujących w spółce zasad, procedur, regulaminów.
  • NASZE OCZEKIWANIA

  • Gotowość do relokacji do Stribro (Czechy) na okres min. 12 miesięcy - warunek konieczny ;
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym;
  • Zdolności mechaniczne / techniczne / manualne;
  • Wykształcenie min. zawodowe (mile widziane technik mechanik);
  • Samodzielność i operatywność w działaniu;
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie i chęć do nauki.
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV za pomocą opcji "Aplikuj".

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Nahlásit tuto nabídku