Senior Samostatná učetní - hlavní kniha
CSC Computer Sciences s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

MVP : Pikrtova 1737 / 1a, Praha 4První kont. : emailem na ljandova dxc.comSouhrn : Připravuje, analyzuje, reviduje a rekonciliuje záznamy, finanční reporty a prohlášení.

Připravuje standardizované i specializované finanční reproty (účetní rekonciliace, účetní závěrky, proformy apod.) a provádí kompexnější finanční analýzy pro přeheld ohledně současné i předpokládané finanční situace společnosti a předpovědi.

Participuje na specifických projektech např. aktualizace účetních software, podporuje, doporučuje a koordinuje implementaci účetních systémů a kontrolních účetních procesů.

Požadované : Znalost anglického jazyka na úrovni C1 podmínkou, Praktické zkušenosti v oblasti účetníctví a financí, účtování hlavní knihy.

Praktické zkušenosti z účetními softwary. Pracovní zkušenosti z Centra Sdílených Služeb výhodou. Zaměstnanecké výhody : 5 dní dovolené navíc, kafetérie, občerstvení na pracovišti, stravenky, vzdělávání

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost