PRACOVNÍK/-ICE SAMOOBSLUŽNÉHO CENTRA PRÁDELNY
KVALITA náhradní plnění s.r.o.
České Budějovice, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Práce je vhodná pro OZP nebo OZZ.Hledáme spolehlivého pracovníka na pozici PRACOVNÍK / -ICE SAMOOBSLUŽNÉHO CENTRA PRÁDELNY v našem novém úseku moderního provozu prádelny.

NÁPLŇ PRÁCE : příjem prádla na praní a čištění od klientů a výdej zakázek klientům, příjem plateb od klientů, dohled nad samoobslužnou prádelnou, případně drobná výpomoc v prádelně.

NABÍZÍME : - dlouhodobou stabilní práci u české společnosti, která je na trhu více jak 27 let - dvousmenný provoz (pouze pracovní dny), mzdové ohodnocení při plném úvazku (8 hodin denně) : první rok 20 000 Kč a po kompletním zaškolení a samostatné práci 20 850 Kč.

Pracovní doba v čase 8 : 00 - 17 : 00 hodin.BENEFITY : příspěvek na stravování, příspěvek na relaxaci a sportovní aktivity, zdarma pracovní oblečení a obuv, po roce práce u nás možnost příspěvku na penzijní připojištění.

OSTATNÍ : možnost zkráceného úvazku 4-6 hodin dle dohody.POŽADUJEME : - příjemné vstřícné vystupování, pečlivost, spolehlivost, dochvilnost a čistý výpis z rejstříku trestů.

Základní znalost práce na PC výhodou - pokud není zaškolíme.V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost