Partner provozování tabáku - Slaný
TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.
Slaný, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Chcete mít vlastní podnikání, ale obáváte se neúspěchu či rizik? Ve všem Vám pomůžeme a provedeme celým procesem. Poskytneme Vám naši plnou podporu.

BUĎTE PÁNEM SVÉHO ČASU A POJĎTE DO TOHO S NÁMI!Staňte se našim franšízantem a ZÍSKEJTE moderně vybavenou a plně zásobenou prodejnu, včetně maximální podpory celé společnosti.

CO ZNAMENÁ FRANŠÍZA?Možnost podílet se na našem unikátním franšízovém konceptu. V rámci toho Vám poskytneme licenci, zaběhnutou obchodní značku, funkční systémy a pravidla.

OČEKÁVÁME ZAJIŠTĚNÍ : - Provozu svěřené prodejny- Řízení prodeje tabáku, tisku a dalšího doplňkového sortimentu- Realizaci marketingových akcí- Komunikaci se zákazníky- Organizaci vlastního personálu prodejnyPožadujeme : HLEDÁME OBCHODNÍHO PARTNERA, KTERÝ : - Má podnikatelského ducha- Rád komunikuje s lidmi a pro úsměv nejde daleko- Je časově flexibilní a umí si zorganizovat svůj čas- Práce s PC mu není cizíNabízíme : CO MŮŽETE ZÍSKAT Z NAŠÍ SPOLUPRÁCE : - Podnikání s minimálními vstupními investicemi- Plně zavedenou prodejnu- Kompletní seznámení s konceptem a předání know how pro podnikání- Procesní a informační podporu- Podnikání, které Vás bude bavitVzdělání : Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Práce na ŽL

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost