Lisaři
Sodecia Safety & Interiors Leskovec, s.r.o.
Leskovec, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

LISAŘIPOŽADUJEME : SŠ / SOU vzdělání technického směru výhodou, praxe s obsluhou strojůzákladní znalost práce na PC, přesnost, pozornost při práci, samostatnost.

NÁPLŇ PRÁCE : obsluha lisu, výměna nástrojů a svitků, průběžná kontrola výlisků po celou dobu výroby.NABÍZÍME : práci v nadnárodní společnosti, možnost profesního růstu, zajímavé mzdové ohodnocení, 13.

plat, věrnostní bonus podle odpracovaných let ve firmě. Příspěvek na penzijní připojištění + příspěvek na dopravu. Zajištění závodního stravování nebo možnost stravenek, firemní akce, atd.

PRVNÍ KONTAKT : Telefonicky paní Pechalová Adéla, tel. : 571 425 665, nebo emailem na adresu : adela.pechalova sodecia.comOv.email : 4.1.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost