ZÁMEČNÍK - divize Zapouzdřené vodiče
EGE, spol. s r.o.
České Budějovice
před 3 hodinami
source : Hitprace

PP na dobu určitou.Náplň práce : zámečnické práce při výrobě zapouzdřených vodičůKvalifikace : vyučení v oboru strojním nebo podobném, znalost čtení výkresové dokumentaceZam výhody : zázemí stabilní, dlouhodobě prosperující a ekonomicky silné české firmy, - práce v širším centru Č.

Budějovic - výborná dostupnost, parkoviště v areálu firmy- výhody vyplývající z Kolektivní smlouvy - mzdové příplatky a dny volna nad rámec zákona- možnost zahraničních služebních cest a práce v zahraničí- vedení bankovního účtu zdarma u vybrané banky- kulturní a společenské akce pro zaměstnance- 25 dní dovolené ročně- 13.

a 14. plat, měsíční a čtvrtletní odměny- věrnostní odměny- příspěvek na penzijní připojištění- dotované stravování přímo v areálu firmy- investice do vzdělávání, prohlubování a zvyšování kvalifikace (zázemí vlastní svářečské školy)NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK VE VÝŠI 30.

000,- KčŽivotopis posílejte na e-mail : personal ege.cz.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost