Seřizovači
ATEK s.r.o.
Moravská Třebová, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

NÁPLŇ PRÁCE : nasazení, seřízení forem a nastavení technologických parametrů při rozjezdu forem, průběžná údržba forem, při ukončení výroby demontáž forem, průběžná údržba lisu dle plánů preventivní údržby, seřízení a nastavení montážních technologických pracovišť, zajištění rozjezdu výroby a schvalování prvních kusů ve výrobě, zajištění dokumentace a záznamů na technologickém pracovišti atd.

POŽADAVKY : ochota pracovat v nepřetržitém provozu, SOU techn.směr, praxe se seřizováním vstřikovacích lisů velkou výhodou, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnostNABÍZÍME : 5 týdnů dovolené, NÁBOROVÝ BONUS 30 000,- Kč, dotované stravování, Cafetérie, odměny za přítomnost, odměna při pracovních jubileích atd.

KONTAKT : telefonicky (pondělí - pátek 6 : 00-16 : 00)

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost