Specialista řízení hmotnostních parametrů kolejových vozidel v Engineeringu
Siemens
Praha, Praha, CZECH REPUBLIC
před 5 dny

Na pracovištích Engineeringu společnosti Siemens Mobility v ČR se ve spolupráci se svými kolegy v zahraničí zabýváme vývojem moderních kolejových vozidel.

A to jak jejich celkovým uspořádáním, tak i návrhem dílčích systémů a řešením průřezových vlastností. Vytváříme inovativní produkty v oboru vozidel městské dopravy i železniční dopravy - zejména regionální a vysokorychlostní jednotky.

Aplikaci nové techniky nevnímáme jako cíl, ale jako nástroj k dosažení cíle, kterým je nejvyšší užitná hodnota a bezpečnost vozidel.

Abychom ji dosáhli, musíme naše vozidla navrhovat tak, aby dosáhla optimálních hmotnostních parametrů - aby nadměrně nezatěžovala infrastrukturu a nehrozilo jejich vykolejení.

Zveme Vás do našeho týmu k této zajímavé, přínosné a perspektivní práci. Pojďte k nám a podílejte se na struktuře a uspořádání našich vozidel.

Budete se věnovat především : zajišťování managementu hmotnosti a polohy těžiště jednotlivých komponent výpočtům a analýzám hmotnosti, nápravového zatížení a polohy těžiště celého vozidla / jednotlivých vozů návrhům na optimalizaci hmotnosti spolupráci s odborníky napříč celým Engineeringem (CZ, DE, AT) i dodavateli na celkovém uspořádání vozidla s cílem dosáhnout požadovaných hodnot nápravového zatížení a polohy těžiště pravidelnému projektovému reportingu a případně i eskalacím směrem k vedení Engineeringu Těšit se můžete zejména na : osobní podíl na vzniku inovativních typů vozidel v kolektivu erudovaných tvůrců spoluzodpovědnost za kvalitu vývojových prací našich vozidel spolupráci se špičkovými odborníky a vlastní odborný růst mezinárodní projekty a prostředí každodenní využití cizího jazyka a služební cesty do zahraničí přátelský kolektiv s nadšením pro vozidla i pro společné volnočasové aktivity bonus za nástup do společnosti ve výši 50 000 Kč Vy byste měl / a mít : vysokoškolské vzdělání technického směru, možno i absolvent nadšený pro kolejová vozidla případně středoškolské vzdělání technického typu, ovšem se zkušenostmi výborné znalosti nástroje MS Excel organizační schopnosti, strukturované jednání a pečlivost zájem o oblast kolejové techniky aktivní znalost angličtiny a základy němčiny, případně aktivní znalost němčiny a základy angličtiny prezentační a komunikační dovednosti (i v cizím jazyce) znalost 3D-nástroje Creo (nebo jiného) a SAPu výhodou schopnost samostatného rozhodování a zodpovědnost za vlastní rozhodnutí Na co se u nás můžete těšit?

S nástupem k nám, kromě jiného, získáte například : až 33 dní dovolené pracovní dobu tak, jak si ji zorganizujete (mezi 10-14 hod.

byste měl / a být vždy na přijmu) možnost pracovat z domova pro lepší skloubení práce a osobního života osobní roční rozpočet ve výši 24 000 Kč nebo 48 000 Kč (dle seniority), který můžete využít na různé volnočasové aktivity v naší cafeterii A to není vše.

Co víc můžeme nabídnout? Naleznete zde : https : / / www.siemens.cz / mobilityjobs / firemni-benefity Kde najdete naše kanceláře?

blízkosti metra Stodůlky v Praze. Pošlete nám svůj životopis, zastavte se na kávu a pronikněte s námi do dopravy budoucnosti! : -) Organization : Siemens Mobility Company : Siemens Mobility, s.

r.o. Experience Level : Mid-level Professional Job Type : Full-time

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost