Montér nábytku a kuchyní s praxí pro Möbelix Plzeň
Möbelix
Plzeň 3, CZ
před 2 dny
source : Welcome to the Jungle

Jen dobře namontovaná kuchyň bude zákazníkovi léta věrně sloužit. Proto si ji pořizuje. Montáž je dovršením celé zakázky.

Je to kumšt. Jsme si toho vědomi a dobré montéry dokážeme ocenit. Do libereckého teamu hledáme parťáka, který má praxi a zlaté ruce.

CO BUDEŠ DĚLAT JAKO MONTÉR?* Montovat nábytek a kuchyně u našich zákazníků.* Budeš pořád v pohybu.* Není to jen o montáži, ale taky o rozvozech.

 • Práce je pořád dost, o nic se nestaráš, každý den dostaneš plán a jedeš.* Pracovat budeš s kvalitním nářadím Festool a Dewalt.
 • Jezdit budeš v dodávce do 3.5 tuny, na kterou stačí řidičák sk.B (osobní automobil)### JAK TO U NÁS CHODÍ?* Končíme, když je hotovo.
 • Záleží na tom, jak nám to jde od ruky.* Pracujeme v partě a neradi se necháváme ve štychu. Když někdo potřebuje volno, musíme za něj zaskočit.

  Ale to samé můžeš čekat i Ty od nás.### CO TI ZA TO NABÍDNEME?* Navíc výkonnostní prémie.* Počet dní dovolené : první rok 22, druhý 23, třetí 25* Jubilejní odměny.

 • Zaměstnanecké slevy.* Práce je pořád dost, o nic se nestaráš, každý den dostaneš plán a jedeš.* Makáme naplno od pondělí do pátku, ale víkendy a svátky jsou volné.
 • Jsme k sobě féroví, prostě (montážní) tým.* Mzdu 28000 Kč - 40000 Kč
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost