Pracovník kompletace / Zámečník – pouze ranní směna
Trenkwalder Česká Republika
Nýřany, CZ
před 5 dny

Pro výrobce klimatizačních jednotek dodávaných do celého světa, hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici Zámečník do závodu v Nýřanech. Jako jedna z mála výrobních společností v regionu nabízí zaměstnání pouze na ranní směnu.

Naše nabídka:
  • základní hrubá mzda stanovená po osobním setkání dle zkušeností a znalostí + 5% měsíční prémie (po zapracování celková hrubá mzda 26-30000 Kč)
  • odměna za docházku 1500 Kč
  • 5 týdnů dovolené, 4 Sickdays
  • příspěvek na dojíždění – 1,50 Kč/km
  • příspěvky na jazykové kurzy 6000 Kč/rok
  • stravenky v hodnotě 100 Kč/den
  • příspěvek na penzijní připojištění 500 Kč/měsíc
  • vánoční bonus
  • Flexi Pasy 5000 Kč/rok
  • moderní a čisté pracovní prostředí
Váš profil:
  • SOU technického směru
  • znalost technické dokumentace podmínkou
Vaše náplň práce:
  • kompletace klimatizačních jednotek dle technické dokumentace, šroubové spoje, nýtování, tmelení
  • jednosměnný provoz – ranní směna (6:00-14:00)

Trenkwalder a.s.
Gabriela Fialová
Pražská 84/15 Plzeň 30100
Mobil: +420724902405
Email: g.fialova@trenkwalder.com

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.