Operátor/ka svařovacího robota
KPDH strojírna s.r.o.
Ostrava, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Střádalů 681 / 68, Kunčičky, 718 00 Ostrava 181. kontakt : Vaše životopisy zasílejte, prosím, na e-mail : necesana kpdhstrojirna.

czKPDH strojírna s.r.o. je rodinnou dynamickou firmou s tradicí od roku 2008. Nabízí kompletní dodávku přesných obráběných dílů, svařovaných dílů a lakovaných sestav.

Pro výrobu používáme nejmodernější CNC svařovací roboty Panasonic. Požadujeme : - Vyučení nebo maturita technického směru - Předchozí praxe se svařovacím robotem- Platná certifikace obsluhy svařovacího robota- Platná certifikace svářeče / DLE EN 9606-1 - TECHNOLOGIE 135 PRO TUPÝ A KOUTOVÝ SVAR)- spolehlivost- Profesní průkazy - vazač, jeřábník - výhodou- Ochotu pracovat ve 2 směnném provozuNabízíme : - Zázemí v úspěšné, rozvíjející se společnosti- Možnost profesního růstu- Motivující platové ohodnocení, +13.

plat- Stravenky- Praní a údržba pracovního oděvu- 5 týdnů dovolené- Nově vybudované zázemí v rámci technologií a výrobních halZaměstnanecké výhody : 13.

plat, stravenky, 5 týdnů dovolené, praní a údržba pracovního oděvuNástup možný ihned.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost