Product Designer
Bloomreach CZ s.r.o
Praha, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU : Panská č.p. 854 / 2, Nové Město, 110 00 Praha 1KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Mária Koczová, e-mail : careers bloomreach.

comOdpovědnosti : Vytváření příjemného a efektivního uživatelského rozhraní.Celý proces návrhu od výzkumu až po dohled nad implementací a získávání zpětné vazby.

Úzká spolupráce s produktovými manažery, engineeringem a marketingem za cílem získání klíčových zkušeností s produkty.Testování prototypu a hledání nejlepších řešení definovaného problému.

Co očekáváme : 3 a více let v roli produktového designéraZnalost vzorů uživatelského rozhraní a osvědčených postupůOvládání Figma / Sketch, schopnost rychle se přizpůsobit novým návrhovým nástrojůmNutná angličtinaZAM VÝHODY : Měsíční nárok na oběd až do výše 110 EUR Penzijní fond nebo zdravotní pojištění

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost