ZDRAVOTNÍ ODBĚROVÁ SESTRA
MeDiLa spol. s r.o.
Náchod, Czech Republic
před 6 hodinami
source : Hitprace

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), poté možnost prodloužení na neurčito. Zkrácený pracovní úvazek na 25 hodin týdně, jednosměnný provoz (denní směna bez nočních, víkendových či svátečních služeb).

Nástup od 1. 10. 2022 nebo dle domluvy.Co od Vás zaměstnavatel očekává : vystudovali jste střední, vyšší odbornou nebo vysokou školu zdravotnického směru (obor zdravotní sestra nebo praktická sestra), úsměv a milé vystupování Vám nejsou cizí, nebojíte se komunikovat s klienty, rozumíte si s počítačem, jste zdravotně způsobilí a trestně bezúhonní.

Zaměstnanecké výhody : pravidelné navyšování mzdy, 6 týdnů dovolené pro odpočinek a relaxaci, roční příspěvek na stravné ve výši 16.

380,- Kč (poměrově dle výše úvazku a odpracovaných hodin), roční příspěvek 8.400,- Kč na penzijní připojištění / Multipass card (dle výše úvazku), odměna za doporučení náboru nového zaměstnance, dětský a sportovní den pro rodiny zaměstnanců s bohatým programem a občerstvením, tematický vánoční večírek pro všechny naše zaměstnance, cenově zajímavý Tarif pro uživatele T-Mobile platný i pro členy rodiny, interní kurzy a školení, pracovní oděv zdarma, příspěvek na obuv.

Kontakt - pan Smejkal Martin, tel. : 737 995 696, e-mail : martin.smejkal medila.cz (pro zaslání životopisu).

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost