OPERÁTOR / OPERÁTORKA VÝROBY - 1 SMĚNA
SQS Vláknová optika a.s.
Nová Paka, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Co Vás u nás čeká?o provádění manuálních výrobních operací dle zadání mistrové výrobyo přesná manuální práce s komponenty malých rozměrů, nejedná se o pásovou výrobu, práce převážně vsedě o práce pouze na ranní směnu (6 : 00-14 : 30)Jaké znalosti a dovednosti u nás využijete?

o manuální zručnost, pečlivost, trpělivost, o dobrý zrak, brýle nejsou překážkouo ochota k práci přesčasNabízíme : o práci v čistém, klidném a příjemném prostředío pracovní smlouvu na dobu 1 roku, po úspěšném zaškolení možnost změny na dobu neurčitou již dříveo nástup možný ihned nebo dle dohody, jednosměnný provoz (6 : 00-14 : 30)o široká škála benefitů a odměn (stravenkový paušál cca 1700 Kč měsíčně, 1500 Kč měsíčně při splnění docházky, nadstandardní ohodnocení práce přesčas, firemní kurzy anglického jazyka, odměny za doporučení nového zaměstnance, za zlepšovací návrhy, zaměstnanecké telefonní tarify, možnost využívat nadstandardně pojatou firemní dětskou skupinu za dotované školkovné a další)Svůj životopis můžete vložit přes naše webové stránky www.

sqs-fiber.cz v sekci Kariéra nebo si přijďte vyplnit dotazník uchazeče o zaměstnání.Pro více informací volejte 493 765 381.

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost