Pracovník v kanceláři / recepční
AsstrA
Prague, Prague, Czechia
před 2 dny

Pracovník v kanceláři / recepční at AsstrA softgarden

View job here

  • Full Time
  • Prague, Czechia
  • Without Professional Experience
  • 10 / 11 / 21
  • Náplň Práce :

  • Dohled nad dokumentací, korespondencí a rezervací pokojů;
  • Organizace služebních cest;
  • Obsluha kancelářského vybavení (např. tiskárny, skeneru, faxu);
  • Přijímání telefonních hovorů;
  • Záznam a péče o správný tok dokumentace, spolupráce s účetním oddělením;
  • Přímý kontakt s klienty společnosti a přijímání hostů;
  • Poskytování informací o nabídkách společnosti nebo profilu její činnosti;
  • Sekretářské služby, péče o pozitivní image společnosti a také zásobování kanceláře;
  • Komunikace se všemi odděleními společnosti.
  • Požadavky :

  • Znalost angličtiny a češtiny;
  • Vyšší vzdělání je vítáno;
  • Zkušenosti na podobné pozici vítány;
  • Schopnost organizovat pracoviště, dynamika a komunikace.
  • Nabízíme :

  • Možnost rozvíjet a rozšiřovat své znalosti díky práci v multikulturním a dynamickém prostředí (více než 1000 zaměstnanců, více než 20 zemí);
  • Různorodý a zkušený tým;
  • Spolufinancování studia cizích jazyků po zkušební době;
  • Spolufinancování odborného vzdělávání po zkušební době;
  • Možnost propagace ve strukturách společnosti (vertikálně, horizontálně);
  • Potřebné nástroje pro práci;
  • Podporu mentora v prvních týdnech práce.
  • Share this job

    Imprint Privacy Policy

    Powered by softgarden

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.