OBCHODNÍ SPECIALISTA ENERGETIKY
ELYN ENERGIE a.s.
České Budějovice, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

POŽADUJEME- nepotřebujeme vzdělání, ale šikovnost- preciznost- spolehlivost- komunikační dovednosti- pozitivní přístup- práce v oboru výhodou- trestní bezúhonnost- dochvilnost- min.

základní znalost oblasti energetiky je nutná- pokročilá znalost balíčku MS OfficeSkupina ELYN se věnuje poradenství v oblasti energetiky a energetických projektů, financí, investic, realitních služeb, telefonních služeb, účetnictví a je dodavatelem elektřiny a plynu.

Náplní práce je obchodní činnost spojená s prodejem energetických služeb a energetických řešení (osvětlení, FVE, water management apod.

a servis stávající klientely..NABÍZÍME - fixní mzda (nástup 24.900 Kč + motivační variabilní složka mzdy)- kvartální bonusy- kariérní růst - příspěvek na stravování ve výši 60 Kč / den (stravenkový paušál)- 5 týdnů dovolené- 3x sick days- smlouva na dobu neurčitou- zvýhodněný zaměstnanecký tarif vč.

neomezených mobilních dat- zvýhodněné ceny za odběr elektřiny a plynu aj. produktů skupiny ELYN- přátelský kolektiv- týmové akce a večírky

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost