Fakturační specialista
Grafton Recruitment
Praha hl.m.
před 6 dny
source : Hitprace

POPIS POZICE :

Hledáme specializovaného fakturačního specialistu, který věnuje pozornost detailům a vede pečlivé záznamy.Abyste byli úspěšní jako fakturační specialista, musíte mít zkušenosti s účetnictvím a mít vynikající organizační schopnosti.

Vaší náplní práce budu : * Kontrola přesnosti a úplnosti účetních dokladů, včetně zpracování důkazů pro řádné účetnictví a podávání zpráv* Záznamy faktur přijatých a vystavených v účetním programu, kontrola jejich splatnosti, upomínky* Vystavování faktur na základě dokladů, průběžná a nezávislá fakturace všech dokončených objednávek* Spolupráce na úhradě cestovních výdajů a dalších výdajů jednotlivých členů týmu* Záznamy smluv s obchodními partnery o provedených smlouvách* Komunikace s obchodními partnery, hlavně v angličtině* Administrativní podpora účetního oddělení a další související práce

BENEFITY :

  • 5 týdnů dovolené- 3 sick days- 2 dny osobního volna (pochůzky po úřadech atd.)- stravenky- možnost dalšího vzdělávání
  • POŽADAVKY :

  • Alespoň středoškolské vzdělání, nejlépe ekonomie* Zkušenosti v podobné pozici po dobu nejméně 2-3 let* Pokročilá znalost účetní a daňové legislativy* Dobrá znalost MS Office, zejména pokročilé znalosti Excelu* Písemná a ústní znalost angličtiny -
  • úroveň (B2)* Nezávislost, pracovitost, odpovědnost, spolehlivost* Proaktivní přístup k pracovnímu, logickému a analytickému myšlení* Odolnost proti stresu* Zájem o osobní rozvoj a schopnost učit se