SEŘIZOVAČ VE VÝROBĚ
AC Jobs
Trutnov
před 5 dny

Rádi opravujete a udržujete stroje v chodu? Zajímá vás strojírenství a dokážete se snadno orientovat v technické dokumentaci?

Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní firma na Trutnovsku hledá do týmu nového kolegu na pozici : SEŘIZOVAČ VE VÝROBĚ.

Pracovní náplň

  • Seřizování výrobních strojů
  • Běžné opravy a údržba zařízení
  • Práce s technickou dokumentací
  • Úzká spolupráce s operátory, programátory
  • Školení nových operátorů
  • Co požadujeme?

  • Ukončené SOU / SŠ vzdělání technického směru
  • Znalost technické dokumentace
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • Snahu učit se novým věcem
  • Co nabízíme?

  • Jeden týden dovolené navíc
  • Penzijní připojištění
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Závodní stravování
  • Dopravu zdarma (svozovými autobusy)
  • Požádat