Produktový referent - reklamní předměty, marketing - OZP
Scenario s.r.o.
Ostrava, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Vyhrazeno pro OZP.Místo výkonu práce : Pohraniční 1435 / 86, Moravská Ostrava, 703 00 Ostrava 31. kontakt e-mailem. V případě zájmu zašlete životopis na uvedený e-mail.

Náplň práce : Tvorba nabídek pro zákazníky v reklamních předmětech a marketingu.Realizace obchodních případů. Správný výběr dodavatelů, produktů (zboží), služeb (servis) pro nabídky.

Požadavky : znalost problematiky reklamních předmětů a marketingu, komunikativnost, kreativitaVýhodou : zkušenosti s podobnou prací v obchodu nebo produktového managementu, znalost angličtinyOsobní vlastnosti : aktivní přístup k práci, zodpovědnost, pečlivost, ochota učit seZaměstnanecké výhody : telefon a notebook k soukromému využitíNástup možný ihned.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost