stavbyvedoucí stavebních, zahradních a parkových úprav
Ing. Pavel Hofman
Sezimovo Ústí, Czech Republic
před 6 hodinami
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU PRÁCE : Tábor, jižní a střední Čechy (dojíždění na zakázky)Jsme spolehlivá a stabilní firma s 10 ti letým působením v oboru.

Veškeré informace je možné nalézt na webu www.landeco.cz a na Instagramu. Hledáme zaměstnance se schopností manažera a týmového lídra, který dokáže motivovat.

Se znalostí zakládání drobných staveb a zeleně. Náplní práce je stavba objektů zahradní a krajinářské architektury a jejich údržba, vč.

zodpovědnosti za jejich provedení. Stavební a zahradnické vzdělání výhodou, ale ne podmínkou. Během zkušební doby zajistíme intenzivní proškolení.

Práce vhodná i pro ženy.Náplň práce : - realizace zahrad a veřejné zeleně v rámci jižních a středních Čech- údržba soukromé a veřejné zeleně- aktualizace plánů údržby- převzetí, kontrola a potvrzení dodacích listů, objednávky materiálů, vykazování průběhu stavby- vedení kolektivu na zakázkách, koordinace prací a dodávek, odborné zahradnické práce- evidence docházky, evidence odpracovaných hodin mechanizace- řízení subdodavatelů na zakázkách, dohled, kontrola kvality a přebírání práce subdodavatelůPožadavky : - samostatnost, odolnost vůči stresu a schopnost efektivně pracovat pod tlakem, schopnost efektivního a konstruktivního řešení, zodpovědnost, loajalita- umění organizovace pracovního týmu na zakázce, predikce pracovního postupu a optimalizace výkonu v čase- manuální zručnost, schopnost nacházet vlastní řešení při plnění zadaných úkolů, komunikativnost- řidičský průkaz B, skupina E výhodou, možné doplnit-práce s projektovou dokumentací, výhodou znalost rostlinného materiálu (možnost doučit se)- časová flexibilita, větší časová náročnost v jarní a podzimní sezoně- čistý trestní rejstříkNabízíme : - různorodá a kreativní práce převážně v terénu- slušné finanční ohodnocení s motivační možností růstu dle kvality práce- zázemí stabilní, rostoucí společnosti, přátelský pracovní kolektiv- zaškolení, další odborné školení apod.

 • motivační prémie, systém vzděláváníV případě oboustranné spokojenosti možnost smlouvy na dobu neurčitou. Motivační prémie dle výkonu.
 • Možnost zkráceného úvazku např. na 3-4 dny.Kontakt : e-mailem.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost