Procesní inženýr
Chart Ferox, a.s.
Děčín
před 3 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Ústecká č.p. 1335 / 30, Děčín V-Rozbělesy, 405 02 Děčín 2Pracovní náplň : procesní návrh a kontrola zařízení při dodržení technických a technologických, bezpečnostních a ekonomických parametrů, které jsou stanoveny výrobním příkazem.

Řízení skupiny lidí v rámci přidělené zakázky. Zodpovědnost za splnění všech požadavků zadaných zakázek a projektů (dodržení termínu, rozpočtu a kvality).

Vypracování technických podkladů k testování výrobků. Vypracování technickýczh popisů výrobků. Zpracování podkladů pro technické podmínky provozu výrobku.

Nabízíme : zajímavé a perspektivní zaměstnání v zavedené nadnárodní společnosti. Motivující finanční ohodnocení, 5 týdnů dovolené.

Příspěvek k penzijnímu připojištění. Možnost závodního stravování včetně příspěvku na stravování. Podpora osobního rozvoje a dalšího vzdělávání.

Kontaktní osoba : Ing. Daniela Prášková, e-mail : daniela.praskova chartindustries.com, tel. 412 507 555 (volat pondělí - pátek 8 - 14 hod.)

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost