Keramik - palič plynových komorových pecí
Rudolf Kämpf s.r.o.
Nové Sedlo, CZ
před 19 hodinami
source : Easy-prace.cz

Způsob hlášení uchazečů : - osobně na adrese zaměstnavatele : Rudolf Kämpf s.r.o., U porcelánky 143, Loučky, Nové Sedlo, v době od 2.

7.2018 do 20.7.2018 je ve společnosti celozávodní dovolená - e-mailem : nemeckova rudolofkampf.cz - telefonicky : v pondělí -

pátek 352 320 216 Upřesňující informace : Náplň práce : řízení procesu ostrého výpalu v plynové komorové peci pomocí PC Stručný popis pracovní náplně : samostatné pálení, zakládání porcelánových výrobků na etáže vozů této pece a vykládání vypálených porcelánových výrobků z plynové komorové pece Nabízíme : -

příspěvekna životní pojištění nebo penzijní pojištění, příspěvek na stravování, možnost získat k základní mzdě odměny Počet hodin týdně : 37,5 hodin Zaměstnání na dobu určitou na 1 rok, potom možnost na dobu neurčitou.

Místo výkonu práce : U Porcelánky 143, Loučky, Nové Sedlo

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost