Absolvent VŠ - elektro (ABSOLVENT)
ČEZ Distribuce
Beroun
před 27 dny

BAVÍ VÁS ENERGETIKA A CHCETE SE V TÉTO OBLASTI UPLATNIT?

Pokud ANO, hledáme právě vás, kandidáty se zájmem o energetiku, kteří absolvovali vysokou školu se zaměřením na elektro silnoproud s žádnou nebo minimální praxí.

POZICE JE VHODNÁ PRO ČERSTVÉ ABSOLVENTY!

rámci činností, které budete vykonávat v některé z oblastí rozvoje, výstavby nebo údržby distribuční sítě, uplatníte znalosti získané studiem a rozšíříte si je o zkušenosti z praxe.

Při práci budete spolupracovat s našimi zkušenými zaměstnanci, kteří vám při získávání praktických znalostí rádi pomohou.

Budete si moci doplnit vaší kvalifikaci podle vyhlášky č. 50 / 1978 Sb.

Svoji kariéru můžete začít v úseku :

 • Provoz, kde poznáte odborné, administrativní a podpůrné činnosti spojené s údržbou, provozem a opravami poruch na zařízení NN / VN / VVN.
 • Seznámíte se se zajišťováním dalších služeb a produktů a jejich evidencí v IS SAP, GIS.
 • POŽADAVKY, BEZ KTERÝCH SE NEOBEJDEME...

  Pokud máte VŠ vzdělání v oboru elektro silnoproud, základní znalosti energetické legislativy a řidičský průkaz sk. B, rozhodnutí je pouze na vás.

  CO NABÍZÍME NA OPLÁTKU MY VÁM?

  Možnost získání praxe v atraktivním a stále se rozvíjejícím oboru energetiky a po úspěšném zaučení možnost dalšího uplatnění ve společnosti ČEZ Distribuce, a. s.

  Požádat
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost