Koordinátor distribučního centra - Hostivař
Agentura STUDENT s.r.o.
Praha-Malešice
před 17 dny

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost vyrábějící a distribuující nealkoholické nápoje, hledáme pracovníka na pozici ,,Koordinátor distribučního centra'' do nového externího skladu.

Náplň práce : - příjem a výdej zboží, - registrace zboží a pohybu zboží ve skladu, - provádění denních a měsíčních inventur zboží, vyhledávání inventurních rozdílů, -

koordinace a řízení přípravy nakládek a vykládek zboží, - vedení záznamů o manipulaci se zbožím, - kontrola čistoty skladů a venkovních ploch.

Požadujeme : - ukončené SOU, - základní orientaci ve skladovém hospodářství, - praxe se skladovým SW výhodou (nejlépe SAP), -

praze v administrativě výhodou, - znalost práce na PC (zejména MS Office - Excel, Word), - schopnost pracovat v týmu, - ochotu pracovat ve směnném provozu (6-

14h, 14-22h, 22-6h, 8-16h) - přesnost, pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost. Nabízíme : - mzdu 26 000 - 31 000Kč / měsíc hrubého, -

místo pracoviště : Hostivař, - 1 týden dovolené navíc 25 dnů dovolené, - výhodný firemní mobilní tarif, - životní a úrazové pojištění, -

příspěvek na stravování (stravenky), - Cafeterie (volnočasové aktivity, zdraví, cestování), - možnost parkování přímo u pracoviště, -

odborná školení, - samostatná organizace práce dle potřeb, - fyzicky nenáročná práce, - práce na dobu neurčitou. Vzdělání : vyšší odborné, bakalářské, základní, vyučení, SŠ s maturitou, postgraduální, vysokoškolské Typ pracovního poměru : Brigády