Obchodník na zkrácený úvazek Praha - DPČ
Home Credit a.s.
Praha-Cholupice, CZ
před 7 dny
source : Easy-prace.cz

Obchodník na zkrácený úvazek, místo výkonu práce : Praha - Nákupní centrum Eden a Tesco Skalka Praha. Kontaktní osoba : Kozubíková Martina Dis.

tel. : 601388964 (9-17hod), e-mail : martina.kozubikova homecredit.cz Hledáme spolehlivého obchodníka! Staň se členem úspěšného týmu, který je velmi důležitou součástí naší společnosti.

Náplň práce : - aktivní komunikace s klienty, poradenství - uzavíraní smluv na pobočce a prezentace produktů - konsolidace, hotovostní úvěry a Tesco kreditní karty -

evidenci a vyhodnocování prodeje Nabízíme : - možnost pracovat na zkrácený úvazek (DPČ) - pracovní doba od pondělí do pátku (dle dohody dopoledne nebo odpoledne) -

vstupní školení a profesionální zaškolení na prodejně - příspěvek na penzijní připojištění, možnost zvýhodněného čerpání firemních produktů, volnočasové poukázky apod.

místo pracoviště : prodejna Tesco - datum nástupu : ihned Zaujala tě nabídka? Pozice je volná ihned. Napiš mi na martina.

kozubikova homecredit.cz Chceš vidět, jak to chodí u nás ve firmě? Podívej se na naše facebookové stránky MYHomeCredit Chceš vidět, jak to chodí u nás ve firmě?

Podívej se na naše facebookové stránky MYHomeCredit. Kontaktní e-mail : martina.kozubikova homecredit.cz

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost